Fryzjer damski

Fryzjer damski — Mokotów

W Salonie Exclusive znajdującym się na Mokotowie w Warszawie świadczymy profesjonalne usługi związane z pielęgnacją, strzyżeniem, koloryzacją, dekoloryzacją, a także stylizacją włosów. Jeżeli zależy Ci na wizycie u fryzjera specjalizującego się w damskich fryzurach, który zawsze ma na celu pełne zadowolenie Klienta oraz osiągnięcie najlepszego możliwego efektu, to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Strzyżenie damskie: Warszawa

Przychodząc do Salonu Exclusive na Mokotowie w Warszawie na usługę strzyżenia damskiego, możesz liczyć na zaangażowanie i indywidualne podejście. Fryzjer-Stylista przeprowadzi diagnozę włosów, zaproponuje fryzurę idealną do Twojego kształtu twarzy, a dobre techniczne cięcie spowoduje, że będzie się ona z łatwością układać do następnej wizyty. W cenę tej usługi wliczone jest mycie oraz modelowanie na szczotkę.

 

Refleksy

 

Czym są refleksy? To delikatne pojaśnienia polegające na nakładaniu w folii aluminiowej (chociaż nie jest to konieczne — zabieg ten można równie wykonać na wolnym powietrzu). Maksymalna ilość nakładanych folii wynosi 12 sztuk. Pozwalają one uzyskać efekt naturalnego rozświetlenia, dzięki czemu kolor sprawia wrażenie trójwymiarowego. Dodatkowo nadadzą włosom objętości i podkreślą Twoją urodę.

 

Koloryzacja

 

W naszym salonie do koloryzacji używamy najwyższej jakości produktów marek Loreal Professionell oraz MATRIX. Zawierają one składniki odżywcze i pielęgnacyjne. Zabieg ten jest w 100% bezpieczny, w żaden sposób nie niszczy Twojej fryzury. Zachęcamy do farbowania włosów profesjonalnymi farbami, ponieważ są:

 

    • bardziej błyszczące,
    • odżywione,
    • w przypadku zmiany koloru — łatwiejsze do usunięcia.

 

Jeśli chcesz przedłużyć trwałość swojego koloru, proponujemy dodać do zabiegu SmartBond. Fryzjer dobierze do Twoich włosów kosmetyki pielęgnacyjne, gdyż to również ma ogromne znaczenia dla podtrzymania efektu uzyskanego w salonie. Nasi koloryści nie nakładają tylko jednego odcienia — dzięki szkoleniom w Akademii Wizerunku Loreal potrafią stworzyć mieszankę z kilku farb, za pomocą której uzyskują fryzurę o niepowtarzalnej barwie.

 

Dekoloryzacja

 

Dekoloryzacja to globalne rozjaśnianie całych włosów. W naszym salonie w Warszawie używamy do tego specjalnego produktu do modyfikacji koloru EFASSOR. Wykonujemy ten zabieg, kiedy chcemy zmienić kolor fryzury na jaśniejszy. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie musi być on inwazyjny — profesjonalnie zrealizowany przy użyciu środków zabezpieczających OLAPLEX lub SmartBond sprawi, że kondycja Twoich włosów nie ulegnie pogorszeniu. Zachęcamy do wybrania naszych usług!