Pielęgnacja dłoni stóp

MANICURE/PEDICURE* VINYLUX

W skład usługi wchodzi opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, malowanie paznokci lakierami Vinylux/OPI Infinite Shine, które charakteryzują się wyjątkowym połyskiem i intensywnym kolorem. Ich trwałość jest o 30% większa niż zwykłych lakierów do paznokci.

MANICURE/PEDICURE* Z ODŻYWKĄ

W skład usługi wchodzi opiłowanie paznokci, odepchnięcie lub wycięcie skórek oraz pomalowanie paznokci odżywką.

MANICURE/PEDICURE* HYBRYDOWY

W skład usługi wchodzi wchodzi opiłowanie paznokci, wycięcie skórek oraz malowanie lakierem hybrydowym OPI/ INDIGO/ NEONail.

Jest to lakier światłoutwardzalny przy użyciu lampy LED. Jest świetną alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez ok. 2 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia, lakier nie odpryskuje, paznokcie są błyszczące odporne na zadrapania i nie tracą blasku przez długi czas.

MANICURE/PEDICURE* JAPOŃSKI

W skład zabiegu wchodzi opiłowanie, wycięcie skórek oraz wtarcie past odżywczych w płytkę paznokcia. Jest to metoda która wzmacnia Nasze naturalne paznokcie nadając im połysk i blask, a także zasila je w składniki naturalne takie jak: Vitaminy A plus E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg zalecany na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się-zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodnii.

* W skład usługi pedicure dodatkowo wchodzi namoczenie i opiłowanie stóp frezarką

Usługi kosmetyczne — manicure hybrydowy: Mokotów

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych usług, jakie oferujemy. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy, jak pracować z płytką paznokcia, aby jej nie uszkodzić. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, a także śledzimy aktualne trendy, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Oferujemy profesjonalny manicure hybrydowy, który wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów oraz mocno napigmentowanych lakierów. Realizując usługę, w pierwszej kolejności opracowujemy płytkę oraz skórki, a następnie nakładamy konkretne produkty.

Manicure hybrydowy jest świetną alternatywą dla klasycznego, ponieważ dłużej się trzyma na paznokciach, a co za tym idzie — nie odbarwia się, jest trwały i odporny na niewielkie zarysowania czy odpryskiwanie. Zapraszamy wszystkie osoby z okolic Mokotowa, jak również pobliskich dzielnic Warszawy do odwiedzenia naszego salonu.