Pielęgnacja dłoni stóp

MANICURE/PEDICURE* VINYLUX

W skład usługi wchodzi opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, malowanie paznokci lakierami Vinylux/OPI Infinite Shine, które charakteryzują się wyjątkowym połyskiem i intensywnym kolorem. Ich trwałość jest o 30% większa niż zwykłych lakierów do paznokci.

MANICURE/PEDICURE* Z ODŻYWKĄ

W skład usługi wchodzi opiłowanie paznokci, odepchnięcie lub wycięcie skórek oraz pomalowanie paznokci odżywką.

MANICURE/PEDICURE* HYBRYDOWY

W skład usługi wchodzi wchodzi opiłowanie paznokci, wycięcie skórek oraz malowanie lakierem hybrydowym OPI/ INDIGO/ NEONail.

Jest to lakier światłoutwardzalny przy użyciu lampy LED. Jest świetną alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez ok. 2 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia, lakier nie odpryskuje, paznokcie są błyszczące odporne na zadrapania i nie tracą blasku przez długi czas.

MANICURE/PEDICURE* JAPOŃSKI

W skład zabiegu wchodzi opiłowanie, wycięcie skórek oraz wtarcie past odżywczych w płytkę paznokcia. Jest to metoda która wzmacnia Nasze naturalne paznokcie nadając im połysk i blask, a także zasila je w składniki naturalne takie jak: Vitaminy A plus E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg zalecany na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się-zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodnii.

* W skład usługi pedicure dodatkowo wchodzi namoczenie i opiłowanie stóp frezarką